congress and seminars

پنجمین کنگره بین المللی سردرد و اولین کنگره مشترک درد و سردرد ایران
congress date: 
Wednesday, 11 October, 2017 to Friday, 13 October, 2017
congress place map: 
هتل پارسیان استقلال
بیست و چهارمین کنگره بین المللی نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی ایران
congress date: 
Tuesday, 2 May, 2017 to Friday, 5 May, 2017
congress place map: 
هتل المپیک
چهاردهمین کنگره بین المللی صرع ایران
congress date: 
Wednesday, 24 January, 2018 to Friday, 26 January, 2018
congress place map: 
اصفهان
سیزدهمین کنگره بین المللی صرع ایران
congress date: 
Wednesday, 25 January, 2017 to Friday, 27 January, 2017
congress place map: 
بیمارستان امام خمینی ، تالار امام خمینی
سمينار دو روزه ميوپاتي و بيماريهاي Neuromuscular junction
congress date: 
Thursday, 15 December, 2016 to Friday, 16 December, 2016
congress place map: 
بيمارستان شريعتي
سیزدهمین کنگره بین المللی ام اس
congress date: 
Wednesday, 9 November, 2016 to Friday, 11 November, 2016
congress place map: 
هتل المپیک
XXIII World Congress Of Neurology
congress date: 
Saturday, 16 September, 2017 to Thursday, 21 September, 2017