برگزاری هفدهمین کنگرۀ بین المللی صرع

هفدهمین کنگره بین المللی صرع در تاریخ های بیست و نهم بهمن الی یکم اسفند ماه سال جاری به ریاست جناب آقای دکتر حسین پاکدامن (ریاست محترم انجمن مغز و اعصاب) و دبیر علمی آقای دکتر سید نوید نقیبی (متخصص مغز و اعصاب و فلوشیپ صرع ) ، با همکاری انجمن مغز و اعصاب، انجمن صرع ایران و شاخه صرع ILAE در ایران به صورت مجازی برگزار شد.

 

کنگره فوق با هدف به روز نمودن و تبادل اطلاعات علمی با حضور 44 نفر از اساتید برجسته داخلی و 13 نفر از اساتید و محققین اپی لپسی در خارج از کشور برگزار شد.

پروفسور  Samden Lhatoo، پروفسور Mohamad Koubeissi ، پروفسور  Torbjörn Tomson، پروفسور  Iscia Lopes-Cendes، پروفسور Michael R. Sperling، پروفسور Bernard Schuknecht، پروفسور Yahya Aghakhani، پروفسورShahram Amina ، پروفسورEugen Trinka ، پروفسور   Samuel Wiebe، پروفسور   Guido Rubboli، پروفسور Terence O’Brien ، پروفسورNicola Specchio   اساتید برجسته جهانی در زمینه صرع از  کشورهای آمریکا، کانادا، سوئد، برزیل، سوئیس و .... در این کنگره همکاری داشتند.

در این کنگره همچنین از اساتید پیشکسوت جناب آقای دکتر پاکدامن، دکترغفارپور، دکترکلانی و دکتر اکبریان و نیز دبیر علمی شانزدهمین کنگره صزع ، جناب آقای دکترصفرپور تقدیر بعمل آمد.

این کنگره در شش پانل مجزا با عناوین "اپیدمیولوژی صرع، نوروفیزیولوژی بالینی در صرع، صرع در کودکان، ژنتیک در صرع، جراحی در صرع و صرع های مقاوم به درمان" برگزار شده و دارای امتیاز بازآموزی برای متخصصان و جراحان مغز و اعصاب، فوق تخصص های اعصاب کودکان و روانپزشکان، متخصصان کودکان، داخلی و پزشکان عمومی بود.

ین برنامه در فضای مجازی زوم و آپارات به صورت آنلاین برگزار شد که بیش از 600 نفر از متخصصین و اساتید شرکت داشتند. 

علاقمندان به استفاده از ویدئوهای سخنرانان می توانند از طریق لینک زیر از مباحث علمی برنامه استفاده نمایند.

لینک برنامه :

https://www.aparat.com/SamaWebinarlive

با سپاس