همكار ارجمند سرکار خانم دکتر بلادی مقدم

همكار ارجمند سرکار خانم دکتر بلادی مقدم درگذشت مادر بزرگوارتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده، برای شما صبر و شکیبایی و برای آن عزیز در گذشته غفران و رحمت واسعه الهی را خواستاريم.

انجمن علمي بيماريهاي مغز و اعصاب ايران

انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تأسف و تالم به اطلاع می رساند سرکار خانم دکتر افسون امامی عضو هیات علمی دانشگاه و فوق تخصص نفرولوژی دارفانی را وداع گفته و آسمانی شدند. 

مصیبت وارده را به خانواده آن مرحومه و به خصوص جناب دکتر علی امینی هرندی و همسر ایشان، تسلیت و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحومه غفران و رحمت الهی و برای خانواده محترم و بازماندگان آن عزیز سفر کرده صبر و شکیبایی مسئلت می نماییم.

انجمن علمی بیماری های مغز و اعصاب ایران

سرکار خانم دکتر نرگس کریمی

سرکار خانم دکتر نرگس کریمی، همكار ارجمند و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، خبر  درگذشت همسر گرامي تان  آقای دکتر مسعود کیقبادی عضو هیت علمی دانشکده پزشکی مازندران ، به علت ابتلا به کرونا ، تلخ و دردناك بود ، ضمن عرض تسلیت ، از درگاه خداوند متعال صبر برای شما و خانواده محترم ، و برای آن مرحوم رحمت و مغفرت الهی را خواستاریم.

همكار عزيز جناب آقاي دكتر كيانوش قاسمی

يكسال از اندوهی جانسوز گذشت، دلهامان شكست و ياد فرزندي برومند كه در حادثه‌ي پردرد هوایی، از ميانمان رفت، هميشه با ماست. شكيبايي روزافزون برای شما و خانواده‌ي محترم را از خداوند مهربان خواستاريم.

انجمن علمی بیماری های مغز و اعصاب ایران

إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون

در گذشت جانگداز پزشک حاذق، مردمی و فداکار جناب آقای دکتر مهدی نوروزی سروستانی را به خانواده محترم ایشان، جامعه علمی کشور به ویژه متخصصین مغز و اعصاب سراسر کشور تسلیت عرض نموده، برای آن مرحوم، رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای بازماندگان ایشان صبر و شکیبایی را از درگاه ایزد منّان مسئلت داریم. 

انجمن علمی بیماریهای مغز و اعصاب ایران