هفدهمین کنگره بین المللی صرع

به نام خداوند متعال 

با عرض سلام و احترام حضور اساتید محترم و آرزوی سلامتی برای جامعه پزشکی و سروران گرانقدر، با افتخار اعلام میدارم که "هفدهمین کنگره بین المللی صرع" با همکاری شاخه ILAE ایران و انجمن صرع ایران و همراهی صمیمانه اساتید محترم نورولوژی در داخل و خارج از کشور در تاریخ 29 بهمن الی 1 اسفند ماه سال جاری به صورت virtual برگزار خواهد شد. با وجود تحولات و تمام دشواری های مهم این راه و پاندمی کووید 19 ، امید آن دارم که بتوانیم با همکاری جامعه نورولوژی ايران از عهده برگزاری آن به نحو مطلوب برآییم. 

پیشاپیش قدردان همراهى همه شما عزیزان هستيم.  

دكتر سید نوید نقیبی

دبير علمى هفدهمين كنگره بین المللی صرع

 

پیام مدیر دومین مدرسه بین المللی سردرد

با عرض سلام 

با یاری خداوند مهربان برگزاری دومین مدرسه بین المللی سردرد در تاریخ ۲۶ تا ۲۸ دی ماه ۱۳۹۹، با حضور اساتید برجسته سردرد دنیا از جمله ریاست سابق و حاضر انجمن جهانی سردرد به اطلاع می رسد.

از مزایای این برنامه اطلاعات جدید تشخیصی و درمانی سردردهای مهم و شایع و ارائه سخنرانیها با زیرنویس انگلیسی جهت بهره برداری بیشتر از مطالب می باشد.

هم اکنون با کلیک کردن بر روی پوستر به صفحه ثبت نام جهت رزرو حضور اقدام فرمائید.

با سپاس از حضور ارزشمندتان

دکتر منصوره تقاء 

مدير برنامه

پیام رئیس انجمن مغز و اعصاب ایران در خصوص پایان کنگره مجازی 2020

پیام رئیس انجمن مغز و اعصاب ایران در خصوص پایان کنگره مجازی 2020

با سلام و احترام خدمت اساتید و همکاران گرامی

خداوند را به خاطر توفیق در برگزاری و به پایان رساندن اولین کنگره سالیانه مجازی انجمن نورولوژی ایران به عنوان یک کنگره متفاوت که بیشترین آمار مخاطبین را داشت و همچنین کسب تجربیات بی بدیل و نمایش هماهنگی در اجراء و انجام ماموریت های انجمن، سپاسگزارم. با توجه به نقش بسیار کم رنگ حامیان مالی در این کنگره، این مهم بدون همکاری و اراده همه عوامل موثر در خانواده بزرگ نورولوژی میسر نبود. در این مسیر البته نقش پر رنگ اعضاء محترم هیئت مدیره به خصوص آقای دکتر ریخته گر رئیس محترم کنگره، آقای دکتر پوراکبر رئیس محترم کنگره سال 1400 و آقای دکتر شریفی پور دبیر محترم کنگره فراموش نشدنی است. این توفیق بزرگ را به همه دوستان تبریک عرض می کنم و سلامت و سعادت آنان را از خداوند منان خواستارم.

دکتر حسین پاکدامن

رئیس انجمن متخصصین مغز و اعصاب ایران

دومین مدرسه بین المللی سردرد

با عرض سلام 

با یاری خداوند مهربان برگزاری دومین مدرسه بین المللی سردرد در تاریخ ۲۶ تا ۲۸ دی ماه ۱۳۹۹، با حضور اساتید برجسته سردرد دنیا از جمله ریاست سابق و حاضر انجمن جهانی سردرد به اطلاع می رسد. از مزایای این برنامه اطلاعات جدید تشخیصی و درمانی سردردهای مهم و شایع و ارائه سخنرانیها با زیرنویس انگلیسی جهت بهره برداری بیشتر از مطالب می باشد. هم اکنون در ادامطه مطلب با کلیک کردن بر روی پوستر به صفحه ثبت نام جهت رزرو حضور اقدام فرمائید.

با سپاس از حضور ارزشمندتان

دکتر منصوره تقاء 

مجری برنامه

ادامه مطلب

دکتر محمد رستمی : تبریک به انجمن نورولوژی ایران برای برگزاری پیشرفته کنگره مجازی

گزیده صحبت آقای دکتر رستمی، استاد تمام دانشگاه توماس جفرسن آمریکا و رییس دپارتمان نورولوژی دانشگاه در مورد انجمن نورولوژی ایران

  • 1
  • 2